Szkoła i Wypożyczalnie Rabiański Otwórz menu Zamknij menu +48 601 374 786
Instruktorzy narciarstwa - RABIAŃSKI

Szkółka narciarska Białka Tatrzańska

 

Szkoła Narciarska

 

Nasza szkoła narciarska w Białce Tatrzańskiej prowadzi zajęcia dla osób w każdym wieku oraz na każdym stopniu zaawansowania. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i grupy zorganizowane. Dużym atutem naszej szkoły jest jej umiejscowienie- dolna stacja wyciągu Horników Wierch, który stanowi idealną bazę do rozpoczęcia swojej przygody ze sportami zimowymi oraz szkolenie na wyższych poziomach zaawansowania.

Szkoła narciarska Rabiański Białka Tatrzanńska
Szkoła Narciarska Raiański - Kadra

 

Kadra

 

Nasza kadra składa się w większości z instruktorów z ponad 10-letnim doświadczeniem, dla każdego z nas narciarstwo oraz snowboard to życiowa pasja. Każdy instruktor ma aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu, szkolimy w sposób dostosowany do potrzeb ucznia, w czasie lekcji to on jest najważniejszy.

 

Gdzie szkolimy

 

Głównym miejscem, gdzie prowadzimy szkolenia, jest Wyciąg Horników Wierch w Białce Tatrzańskiej, tu prowadzimy zajęcia dla początkujacych, ponieważ struktura wyciągu pozwala nam dobrać długość zjazdu oraz stopień nachylenia w zależności od potrzeb. Pierwsze lekcje odbywają się na tak zwanej "oślej łączce" czyli praktycznie płaskim stoku, który pozwala na bezstresową naukę, następnie pniemy się powoli coraz wyżej wraz z nabytymi umiejętnościami. Oczywiście nasza szkoła narciarska w Białce Tatrzańskiej prowadzi lekcje na większości wyciągów w okolicy w tym Kotelnicy jednak po wcześniejszym ustaleniu.

Szkoła Narciarska Raiański - Horników Wierch
Szkółka narciarska dla dzieci w Białce Tatrzańskie

 

Zajęcia dla dzieci

Prowadzimy zajęcia dla dzieci w formie indywidualnej, posiadamy własny "narciarski plac zabaw" co zdecydowanie uatrakcyjnia zajęcia dla dzieci. Każdy z instruktorów posiada wyjątkowe podejście do dzieci, co sprawia, iż uczymy przez zabawę. 

Cennik 

 

1 lekcja (55 minut) 1 osoba 2 osoby 3 osoby Grupa zorganizowana
1 lekcja 110 zł 145 zł 180 zł indywidualna wycena
5 lekcji 500 zł 650 zł 800 zł indywidualna wycena
1 lekcja po 18 95 zł 125 zł 150 zł indywidualna wycena

* Lekcje grupowe wg. indywidualnych ustaleń.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...